Warszawa Specjalista ds. Wnętrz

Uzyskaj 360-stopniowe wrażenia podczas projektowania wnętrz dla Twojego domu. Od budowania po dekorowanie – włącz się w proces i ciesz się korzyściami.

Nasze Usługi​

architektura wnętrz warszawa

Architektura Wnętrz​

Czy chcesz zbudować nowy dom, czy całkowicie go przebudować? Gratulacje! Mamy na to idealny plan. Dzięki dużemu doświadczeniu rozwinęliśmy wiedzę fachową w projektowanie projektu, poczynając od budowy, poprzez projektowanie wnętrz, a skończywszy na dekoracji nieruchomości.

Zarządzanie Przestrzenią

Projektant wnętrz bez umiejętności zarządzania przestrzenią jest jak ogród bez trawy. Specjalistyczna wiedza na temat zarządzania przestrzenią pomaga nam sprawić, aby pomieszczenie wyglądało na przestronne, a jednocześnie pełne. Od kilku lat zarządzamy powierzchnią dla naszych klientów.

ZARZĄDZANIE PRZESTRZENIĄ
wnętrza salonu

Uzgodnienia Techniczne​

Plan jest punktem wyjścia do sukcesu. Wierzymy, że konkretny i kompletny plan doprowadzi Cię do idealnego wnętrza. W tym celu mamy uzgodnienia techniczne jako jedną z naszych usług. Opracowujemy plan techniczny dla Twojego projektu wystrój wnętrz Warszawa, aby pomóc Ci wyobrazić sobie cały projekt, zanim zaczniemy jego rozwój.

Przestrzenie Tematyczne

Najnowsze trendy są tutaj. Dom lub biuro w pełni tematyczne to marzenie wielu osób. Z powodzeniem ukończyliśmy 40 nieruchomości opartych na motyw z zadowolonymi klientami. W tym pomagamy wybrać motyw i pokazać całą wizualizację, jak będzie on wyglądał, gdy zostanie opracowany w domu lub biurze.

projektowanie i aranżacja wnętrz warszawa

NASZ PROCES

Proces, który stosujemy do każdego z naszych projektów, jest prosty i może się różnić w zależności od wymagań klienta. Ten proces obejmuje 5 kroków, przez które musi przejść klient. Kroki są następujące:

1

Analiza potrzeb klienta

Kiedy spotykamy się z klientem po raz pierwszy, staramy się zrozumieć, jakie są jego wymagania w zakresie wyników projektu. Jak dokładnie oczekują wykończenia wnętrz? Podążając za ich indywidualnymi potrzebami, standard życia i stylem życia, myślimy o naszym dalszym projekcie. W przypadku projektów komercyjnych zamierzamy poznać produkt organizacyjny, kulturę pracy, którą chcą mieć i rodzaj przestrzeni, którą chcieliby stworzyć.

klient potrzebuje analizy

2

Wizyta w Lokalizacji

Po zrozumieniu wymagań klienta odwiedzamy witrynę i rozumiemy lokalizację oraz każdy z jej szczegółów. Te szczegóły obejmują pomiary lokalizacji i zdjęcia aktualnej pozycji. Pomoże nam to w dalszym rozwijaniu planu witryny.

architektura wnętrz warszawa studia

3

Opracowanie Planu

Po zapoznaniu się z przestrzenią i wymaganiami, projektujemy dwuwymiarowy szkic dotyczący układu i tego, w jaki sposób zbudujemy przestrzeń. Obejmie to wszystkie aspekty projektowania wnętrz domu lub biura, takie jak ściany, pokoje, meble itp. Następnie opracujemy trójwymiarowy układ z dokładnym rodzajem mebli, tekstur i wyposażenia, dzięki czemu będziesz mógł wyobrazić sobie wynik całej nieruchomości. Ten szczegółowy obraz zostanie następnie udokumentowany i zatwierdzony przez klienta.

opracowanie planu

4

Wycena Kosztorysu

Po zatwierdzenie planu przygotowujemy złożony arkusz kosztów całego projektu. Koszt ten obejmie wszystko, od kosztów osprzętu, mebli, projektowania, budowy, remontu i opłat wykonawców. Uwzględniony zostanie również czas trwania projektu. Cały projekt zostanie przygotowany zgodnie z budżetem i wymaganiami klienta.

kosztorysy dotyczące wnętrz

5

Nadzór Ekspercki

Projekt rozpoczyna się od specjalistycznego nadzoru, od czego zacząć i od czego należy się zająć. Następnie rozpocznie się projekt. Będzie ciągła interwencja ekspertów, gdy projekt zostanie wprowadzony w życie, aby ostatecznie przygotować projekt dokładnie zgodnie z planem.

Translate »